lifestyle

W drodze do równowagi w sieci

Długo zbierałam się do tego, aby założyć swoją stronę na Facebook’u i oddzielić swoje życie prywatne od zawodowego. W sumie zwlekałam ponad 5 lat. Oczywiście, w moim wypadku będzie to bardzo trudne, bo odżywianie, aktywność fizyczna, zdrowie czy psychologia są wpisane w mój styl życia i chciałabym inspirować innych do zmiany swoich nawyków poprzez pokazywanie tego, jak wygląda moja codzienność.

Mimo to zdecydowałam się założyć stronę „W drodze do równowagi”, bo jednak chcę się rozwijać, docierać do jak największej grupy odbiorców, podejmować współprace i być odbierana jako profesjonalistka. Generalnie strona daje mi dużo więcej możliwości. Szkoda mi oczywiście, że nie mogę przenieść na stronę wszystkiego, co napisałam przez ostatnie lata na profilu prywatnym, ale w najbliższym czasie postaram się tam udostępnić i przypomnieć kilka najważniejszych wpisów.

Tym samym chciałam Was zaprosić do polubienia mojej strony „W drodze do równowagi”, bo tam właśnie będę teraz publikować informacje z zakresu odżywiania, aktywności fizycznej, suplementacji, zdrowia i psychologii.

Link do strony znajdziecie tutaj.

Będzie mi również bardzo miło, jeśli wyrazisz tutaj opinię na temat współpracy ze mną.

Wraz z początkiem nowego tygodnia rozpoczyna także działalność moja grupa wsparcia „W drodze do równowagi”, przeznaczona dla wszystkich, którzy weszli na swoją drogę do równowagi i potrzebują pomocy z zakresu odżywiania, aktywności fizycznej, zdrowia, suplementacji, pracy nad emocjami. Mam nadzieję, że będzie to przyjazne miejsce wymiany doświadczeń, gdzie będziecie mogli liczyć na wsparcie i wiedzę nie tylko moją, członków grupy, ale w przyszłości również specjalistów z różnych dziedzin. Oczywiście, zawsze będę to podkreślać, grupa nie zastąpi konsultacji lekarskich.

Skąd taki pomysł? Wiele osób pisze do mnie w wiadomościach prywatnych z prośbą o pomoc, poradę, wsparcie i chciałabym, aby dostęp do udzielanych przeze mnie informacji mieli również inni. Poza tym widzę właśnie na terapii, jaką moc może mieć grupa, więc liczę, że równie chętnie będziecie się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami.

Grupa będzie również miejscem, gdzie będę udostępniać linki do wartościowych artykułów, znalezionych informacji i polecać Wam sprawdzone przeze mnie produkty.

Zapraszam Was do wstąpienia do grupy i zapoznania się z jej regulaminem.

Link do grupy znajdziecie tutaj.

Jednocześnie przypominam, że możecie mnie znaleźć także na Instagramie.

Link do profilu znajdziecie tutaj.

Jeśli macie jakieś szczególne życzenia, co chcielibyście znaleźć na moich profilach i grupie wsparcia, piszcie śmiało w komentarzach lub wiadomościach prywatnych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s