zdrowie

Nowy gabinet

Kochani, w czerwcu po raz ostatni przyjmowałam w gabinecie w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Dziękuje za te kilka lat współpracy. Oczywiście, w dalszym ciągu jestem partnerką Śląskich Laboratoriów Analitycznych jako dietetyk i trener personalny i swoim pacjentom polecam diagnostykę właśnie w tym laboratorium. Pakiety promocyjne i 10% zniżki na badania są nadal aktualne.

Więcej informacji o pakietach promocyjnych i zniżkach na badania znajdziesz tutaj.

W ostatnim czasie otrzymałam propozycję dołączenia do zespołu specjalistów w Ośrodku Zdrowia i Rozwoju Człowieka „Terapia” również w dzielnicy Halemba, gdzie mieszkam. Możliwość współpracy z ortopedą, fizjoterapeutą, psychiatrą czy psychologami przekonała mnie do podjęcia nowego kroku w mojej zawodowej karierze.

Dotychczas w ośrodku przyjmowała jako dietetyk i psychodietetyk Monika Macioszek, która szukała kogoś na swoje miejsce. Ostatecznie umówiłyśmy się, że ja będę przyjmować dorosłych pacjentów oraz młodzież od 15. roku życia, w Monika pozostanie przy konsultacjach z młodszymi dziećmi i typowo psychodietetycznymi. Będziemy się więc dobrze uzupełniać.

Tym samym od lipca stacjonarnie zapraszam na wizyty do ośrodka „Terapia”.

Przyjmuję w poniedziałki w godzinach porannych od 8:00 do 12:00 (w końcu, bo wiele osób pytało o poranne godziny) i w piątki popołudniu od 15:00 do 19:00. Oczywiście, jeśli te terminy nie będą Wam odpowiedzieć, jest szansa ustalić termin wizyty w inny dzień, w miarę dostępności gabinetów i moich pozostałych zobowiązań. Dojazd rowerem zajmuje mi 10 minut, więc jestem w miarę dyspozycyjna.

Zmianie uległ cennik wizyty w gabinecie:

– pierwsza wizyta indywidualna kosztuje w każdym przypadku 150zł, a pary – 200zł,

– indywidualna wizyta kontrolna – 100zł, a pary – 150zł,

– jadłospis jest płatny osobno. Koszt uzależniony jest od ilości dni (7 lub 14 dni), indywidualnego przypadku (choroby, eliminacje, preferencje smakowe) i rodzaju (indywidualny i dla par).

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

W dalszym ciągu można umawiać się także do mnie na wizyty domowe i konsultacje online. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zapraszam serdecznie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s