Kwalifikacje

STUDIA

W roku akademickim 2016/17 rozpoczęłam niestacjonarne studia licencjackie w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka. W pierwszym roku studiów, mimo humanistycznego wykształcenia (mgr historii) uzyskałam średnią 4,95, zdając egzaminy z anatomii, fizjologii, mikrobiologii i żywienia człowieka na ocenę bardzo dobrą.

KURSY

dyplom3

dyplom1

Kopia dyplom2

cer3

SZKOLENIA

dyplom4

cer1

cer2

dyplom5

cer4 cer5

001

KONFERENCJE

dyplom6

WEBINARY

Udział w licznych webinarach:
1. Iwona Wierzbicka: „Białka”, „Tłuszcze”, „Węglowodany”, „Insulinooporność – diagnostyka, dieta”, „Nietolerancja glutenu i celiakia”, „Choroby autoimmunologiczne”, „Hashimoto”, „Protokół autoimmunologiczny”, „Zaburzenia metylacji”, „Zdrowe jelita – Candida, nieszczelne, nadwrażliwe”, „Holistyczne podejście do treningu personalnego”.

2. Zdrowsi w 90 dni: „Hormonoterapia i endokrynologia kobiet”, „Hormonoterapia i endokrynologia mężczyzn”, „Chemia mózgu, środki nootropowe i depresja”, „Ketoza odżywcza, czy dla wszystkich?”.

3. Medfood: „Tarczyca – jak żyć z chorą tarczycą?”, „Nadnercza”, „PCOS”.

SKĄD CZERPIĘ WIEDZĘ

Systematyczne poszerzam swoją wiedzą w oparciu o polską i zagraniczną literaturę naukową, publikacje w czasopismach naukowych, zagraniczne portale internetowe. Śledzę badania naukowe.  Jestem aktywnym członkiem specjalistycznych grup dyskusyjnych.

Więcej o tym, skąd czerpię wiedzę przeczytasz tutaj.

Reklamy